Akce/Setkání

viz Kalendář akcí

 AKCE / SETKÁNÍ

Organizuji různé akce a setkání. S různým záměrem a při různých příležitostech. V kruhu přátel, v hudbě a tanci, v propojení, sdílení. Venku v přírodě na energetických zajímavých místech nebo i uvnitř. Dle přívětivosti počasí a potřeb akce-setkání.

Setkání většinou provází meditace,  propojení v kruhu, rituál k určité příležitosti, hudba, tanec, zpěv, akustické nástroje, společné hraní-jamování. Každá akce-setkání jsou vždy jiné. Každý kdo přijde, přináší dar svého bytí a kdo chce, má prostor k vyjádření, přispívá tím tak do společné tvorby okamžiku. A kdo chce jen relaxovat, má možnost jen tak tiše spočinout.

Záměr akcí-setkání:  Mít příležitost setkávat se s přáteli a poznat nové lidi, propojit se a vzájemně se inspirovat a podporovat. Radovat se a společně tvořit, hrát, zpívat, tančit. Spojit se s přírodou, Zemí, vesmírem ve vzájemné úctě k sobě a ostatním. Slavit život.

viz Kalendář akcí

  • ÚPLŃKOVÁ SETKÁNÍ / SLUNOVRAT / ROVNODENNOST– Propojení v kruhu, Rituál, Meditace, Hudba, Tanec, Zpěv, Srdce, Luna, Země

Snímek 2 (23.07.2016 16-55)

Venku v přírodě na energetických zajímavých místech. Většina setkání probíhá v Litoměřicích na kopci Radobýl, Bílé stráni, v kamenném kruhu na Malíči.

Energie úplňku – Luna v úplňku má silnou a magickou energii. V tomto období vše nabývá na intenzitě a proto i společná setkání v tomto čase jsou silná. Úplňky mají svoji specifickou energii podle toho v jakém zvěrokruhu určitá vesmírné planety stojí.

Doba úplňku je vhodná k meditacím a rituálům, které nám přináší možnost rozloučit se s tím, co nám již neslouží (způsoby chování, myšlení, věci, lidé, situace, práce apod.) a dává příležitost očistit se a otevřít se novému.

Sluneční svit, který osvěcuje měsíc na obloze, astrologicky odpovídá jasnému vědomí, které je vrženo na naše nevědomé obsahy. Často tak dochází k nápadům, záměrům, vizím.

Úplňky jsou vhodným časem pro vyjádření našich záměrů, které chceme realizovat. A proto, čím víc lidí se propojí a vyšle společné přání, tím větší to má sílu se uskutečnit.

viz Kalendář akcí

 

ŽENSKÉ KRUHY

DSC_8335

Společné sdílení v kruhu žen, pozvedává naši energii, spojuje a uvolňuje.  

Propojení – meditace – sdílení – tanec – zpěv  – malování hennou – zdravá strava

viz Kalendář akcí

    Pravidelné ženské kruhy v centru Brána inspirace, Litoměřice

 

 

OBEJMOUT ŘÍP 28.9. na sv. Václava 

podrobnosti o této akci čtěte zde

3.ročník 2016

4.ročník 2017  – 28.9. od 10:30

5.ročník 2018 28.9. od 11h

6. ročník 2019 28.9., od 10:30  

Hora Říp je památné místo české mytologie a historie. Lidé, kteří se kolem Řípu propojí, společně tak vytvoří a zakotví duchovní energii, která spojí nebe se zemí.

viz Kalendář akcí