Masáže

MASÁŽE

Relaxační masáž,  Harmonizační – Léčivá síla světla, Těhotenská masáž,

Lotosová masáž pro ženy, Smyslná masáž


Masáž je jedna z nejpříjemnějších terapií k uvolnění našeho těla i duše. Má schopnost nás uklidnit, uvolnit, odplavit nastřádané napětí a stres a zároveň aktivovat naši energii v těle.

JAKÉ JSOU MASÁŽE-TERAPIE, CO MŮŽETE ZAŽÍT?

Při mých masážích, terapiích, léčivých „seancí“…můžete zažít uvolnění těla, relaxaci, léčení , obnovení a načerpání energie, sebepoznání, spojení se svým tělem a svou duší, harmonizaci ženské a mužské energie, uvolnění různých emočních bloků, které jsou uložené v hlubokém podvědomí a někdy sahají do velké minulosti našeho současného života, ale i naší minulosti v jiném časoprostorovém bytí. Pracuji se zemskými živly, které nám též pomáhá navracet rovnováhu. Celkově si odpočinete a dopřejete si náležitou péči pro sebe a své tělo.  Vše probíhá dle potřeb a naladění jednotlivce. Každý máme jiné potřeby a dle toho tak masáž/terapie probíhá, s vědomým napojením a vědomým dotekem.

Tak, abyste se mohli hluboce uvolnit, zrelaxovat a zároveň mít z masáže prožitek, doporučuji si dopřát dostatek času.

Každé masáži předchází konzultace, popovídání. Po práci s tělem následuje v případě potřeby vzájemné sdílení pocitů, poznatků, uvědomění, které během masáže/terapie přišly. Ke každému přistupuji individuálně. Vše dle potřeb klienta – zdali je potřeba více teorie, probrat určitou záležitost, nebo více fyzicky relaxovat.

 Tzn. Časově 1,5-3h ( z toho min 1 – 2h masáž/harmonizace těla) 


Masážím se profesionálně věnuji již několik let.

Absolvovala jsem několik seminářů a kurzů zaměřených na tělo i duši a na práci s energiemi.

 • Absolventka masérské školy Refit – Sportovní a rekondiční masáže (akreditace MŠMT)
 • ReflexologieRefit
 • Dornova metodaZuzana Prouzová-Lehrmann, Josef Púry
 • Metamorfní technika, MTInspirála, Jitka Třešňáková
 • Různé typy masáží – Havajská Lomi Lomi, Breussova masáž
 • Terapie pomocí světelných drah (LBT-Trudi Thali), Jaroslav Čep

INTUITIVNÍ RELAXAČNÍ MASÁŽ: Intuitivní relaxační masáž celého těla (popř.jen určité části těla) Je to kombinace masáže a energetického ošetření. Masáž je vždy individuální dle potřeb klienta. Intuitivně pokládám ruce na místa dle potřeb k harmonizaci organizmu, k uvolnění různých blokád.  Používám éterické oleje. Když je třeba používám k harmonizaci různé krystaly. Pracuji v napojení na zdroj se světelnými energiemi. Dochází k harmonizaci energetických center a uvolnění celého těla. Hluboce uvolňující a relaxační. Při delší masáži je více času na prožitek a uvolnění popř. zaměření se na určitou část těla, kterou je potřeba masírovat či harmonizovat.

HARMONIZAČNÍ-LÉČIVÁ SÍLA SVĚTLA : Harmonizace těla i duše – Hluboká relaxace – Terapie pomocí světelných léčivých energií – zlepšení toku energie, aktivace čaker a meridiánů. Intuitivní přikládání rukou na místa, která je potřeba harmonizovat. Rozproudí životní energii a celý energetický systém uvádí do stavu vyrovnání a zklidnění. Uvolňuje různé blokády a emoční bloky v energetickém systému a těle, kde se usazují a které brání přirozenému toku energie. Pomáhá nastolit rovnováhu organismu. Má velmi léčivý efekt na různé fyzické i psychické potíže, nemoci, neduhy apod. Vhodné i pro ty, kteří se chtějí jen zrelaxovat a celkově zharmonizovat či nabít energii.

Harmonizace může být prováděna i v oblečení či tak, aby se klient cítil pohodlně.

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ– olejová masáž pro těhotné ženy, relaxační a uvolňující. Použití éterických olejů a vůní.

LOTOSOVÁ MASÁŽ PRO ŽENY: masáž speciálně pro ženy a jejich potřeby.

Uvolňující jemná relaxační olejová masáž celého těla s uvítacím rituálem. Masáž podporující ženství. Jemné, léčivé doteky pomáhají k procítění a přijetí svého těla, očišťují lůno a tím tak nastolují rovnováhu a navracejí zpět vlastní energii. Součástí této masáže jsou různé druhy doteků, od úplně jemných, něžných až po dynamické, masáž celého těla, hlavy, reflexní masáž chodidel a dlaní, omývání horkými ručníky, použití vůní a přírodních olejů. Propojení vědomého doteku, klasické či jiné alternativní masáže s tantrickými metodami. Součástí této masáže je také vědomá práce s energií. Harmonizace těla i duše. Tato masáž je o prožitku a uvolnění. Je pro ty, co chtějí zkusit nevšední zážitek a více se tak propojit sami se sebou.

SMYSLNÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ:

venuse-tantraUvolňující smyslná masáž celého těla s uvítacím rituálem.

Masáž, která vás něžnými jemnými dotyky uvolní a dynamickou částí rozproudí energii do těla.

Je to jemný a smyslný rituál, který rozproudí energii a naplní celé tělo něhou a vzrušením. Láskyplné a léčivé doteky pomáhají k procítění a sebe-přijetí svého těla. Součástí této masáže jsou různé druhy doteků, od úplně jemných, smyslných až po dynamické, masáž celého těla, hlavy, reflexní masáž chodidel a dlaní, omývání horkými ručníky, použití vůní a přírodních olejů. Propojení klasické či jiné alternativní masáže s tantrickými metodami.
Součástí této masáže je také vědomá práce s energií. Podle tantrického učení, je na těle člověka 7 hlavních energetických center, které nazýváme čakry. Tato místa odpovídají různým úrovním našeho života. Od úrovně pudové sexuality, až po rovinu hluboce duchovní. Během masáže dochází k propojení sexuality, srdce a duchovnosti tak, aby naše sexualita nebyla prožívána odděleně, pouze v pohlaví, ale abychom ji vnímali také srdcem a duchem. Tak můžeme zažít pocit celistvosti. Důležitý dech, který je nástrojem k rozproudění energie a aktivaci jednotlivých center.

Tato masáž je o prožitku a uvolnění. Je pro ty, co chtějí zkusit nevšední zážitek a více se tak propojit sami se sebou.

 OSOBNÍ ROZVOJ – KOUĆINK

Předávám informace, své myšlenky a poznatky těm, kteří procházejí změnami ve svém životě a potřebují najít cestu k sobě samým, chtějí pomoc nasměrovat, inspirovat, podpořit v oblasti partnerství, vztahů, práce či zdraví.  Většina problémů pramení z toho, že člověk nepřijal plně sám sebe či se od sebe odpoutal. Cesta k sobě samým je klíčem k vyřešení různých nezdarů a překážek v našem životě. Prošla jsem si různými životními fázemi, dobrými i těmi horšími. Dobré zážitky mi daly nadšení a lásku k životu a ty méně dobré, zkušenost a pochopení, za což jsem velice vděčná neboť mě i ty nepříjemné zážitky velmi posílily a daly též dar empatie a soucitu s druhými. Tudíž čerpám ze svých životních zkušeností, které též s ostatními sdílím.

V případě potřeby a zájmu používám karty.

Možno též doplnit relaxací – léčení světelnými energiemi, krystaly, harmonizace dotykem, zvukem-léčivými nástroji apod.

2-3 h

Témata a otázky:

 • Vztahové záležitosti
 • ŽENA – MUŽ
 • Sebeláska – Uvědomění si sebe sama
 • Láska – bezpodmínečná láska
 • Co je to skutečná podstata života a jak ji žít?
 • Jak se vymanit ze starých vzorců chování a myšlenek?
 • Jak se zbavit strachů, bloků, nemoci – síla vlastních myšlenek a jejich vliv na nás
 • Vliv rodiny a okolí na náš život.
 • Zdraví –zdravá životospráva, výživa, celostní pohled na zdravý život, správný pohyb
 • Informace týkající se aktuálního dění – transformace, nových energií, nové cesty, nového života, nové Země

Motto: Všichni máme v sobě Lásku a světlo, jen najít tu správnou cestu k sobě samým

DÁRKOVÝ KUPÓN:

Můžete též potěšit své blízké dárkovým kuponem na masáž či terapii, obdarovaní si pak mohou vybrat přímo co oni budou chtít či potřebovat.

poukaz-masaze-2015-websize