O mně

Venus Sun Amorah


 

Miluji krásu a harmonii a vše stvořené s božským záměrem pro naši blaženost a radost určené.

Nekonečnou inspirací je mi magická příroda a překrásná planeta Země, po které kráčím a s ostatními sdílím s úctou, vděčností a obdivem.

Napojena na své srdce, Zemi a Božský dech, s láskou se dotýkám hvězd, které svým jasem září a inspiraci vnáší.

Mým posláním-darem je mír a lásku rozlévat do srdcí. S lehkostí a přirozeností, s přírodou a všemi bytostmi v harmonii a souznění být.

Dotekem uvolním, smysly probudím a léčivou energií obnovím – Pohledem a slovem povzbudím – Tancem ženskou sílu roztočím.

Věnuji se hudbě, zpěvu, tanci, relaxačním masážím, osobnímu rozvoji.  Ráda tvořím  – maluji Hennou na tělo. Organizuji různé hudební akce a setkání.

Zajímám se o zdraví naše i zdraví planety Země. 

Oslavuji posvátné ženství a též vzdávám hold a podporu posvátnému mužství.

V životě jsem si prošla různými zkušenostmi. Na dno se dostala i do oblak se povznesla. Tmy i světla se dotkla, abych poznala, že vše je BOŽSKÉ a to co hledáme, vždy máme v sobě.

Děkuji mé matce, rodině a všem blízkým přátelům za jejich lásku, podporu, pochopení a trpělivost. Děkuji všem krásným a zajímavým bytostem, které mě v životě provází a které jsou mi velkou inspirací. Každé setkání je pro mě velkým poznáním mně samé i druhých. Všichni jsme si inspirací a proto děkuji za ty krásy zemské i vesmírné, za ty silné zážitky a zkušenosti. Děkuji Božský Stvořiteli….za vše co plyne v toku hojnosti pro nás všechny.  

Klid a Láska, ať nás provází každým dnem a nechť naše světlo září, jako slunce na nebi a život je prodchnut radostí a tvořivostí.

S láskou Venuše

Venus Sun Amorah

🙂

Venus

venus-knezka

Venus7

ZEMĚ JE MÝM TĚLEM

VODA KRVÍ  MOU

VÍTR JE MÝM DECHEM

OHEŇ SILOU MOU